Ahmet Çakar: Bu nasıl delikanlılık Volkan Demirel?

Ahmet Çakar: Bu nasıl delikanlılık Volkan Demirel?

2018-02-12 07:09:38

Yorumcu Ahmet Çakar, Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu'nun 21. haftasında Fenerbahçe'nin Başakşehir'i 2-0 mağlup ettiği mücadelede yan hakeme küfür ettiği ekranlara yansıyan Volkan Demirel'i hedef aldı. Ahmet Çakar, "Sen 2 sene önce, bir milli maçta ısınıyordun. İki tane çakal senin ailene küfretti. Sana küfredenleri kınıyorum. Şimdi Volkan Demirel delikanlı ya. Bu nasıl delikanlılık Volkan efendi?" dedi.

Ahmet Çakar "Fenerbahçe, Başakşehir'i sürklase etti. Fenerbahçe, Medipol Başakşehir'i sildi. Beşiktaş kazandı, Galatasaray kazandı. Beşiktaş ve Galatasaraylılar, Fenerbahçe'nin galibiyetine şıkır şıkır sevindiler. Başakşehir sezonun en kötü, Fenerbahçe en iyi maçını oynadı. Başakşehir, Emre, Mossoro ve Epureanu'nun eksikliğini hissettiler.

Volkan Demirel'i de ibretle izledim. Volkan Demirel, ofsayt var yok... Yardımcı hakeme küfretti. Beşiktaşlı Caner hakeme küfretmişti. Volkan Demirel, yardımcı hakeme a.... k.. küfrünü etti. Karadeniz'de falan insanların birbirini vurduğu kelimeyi kullandı. TFF Başkanı ve milyonlarca futbolsevere sesleniyorum. Ben Volkan Demirel'in küfrünü gördüm. Hakeme arkası dönükken küfreden Caner 4+2 maç ceza aldı. Bu ayrı bir tartışma konusu. Ben Cumhurbaşkanına sesleniyorum. Sinkaflı konuşsam bana para cezası verilebilir. Cumhurbaşkanımız da sokaktaki simitçi de küfredebilir. Kahve içiyorum, elimdeki kahveyi döktüm. Hass... dedim. RTÜK bana para cezası verebilir. Masumane bir küfür. Madem Caner'e küfrettiği için ceza veriyorsanız, Volkan Demirel onun yüzüne bakarak, hakemin görebileceği şekilde küfretti. Buna illa da 4 maç versin demiyorum. Caner'e verdin. Volkan Demirel'e vermezsen olmaz.

Volkan Demirel, bundan sonra bana delikanlılıktan bahsetmesin. Sen 2 sene önce, bir milli maçta ısınıyordun. İki tane çakal senin ailene küfretti. Volkan raconları biliyor. Bir erkeğe "A.k" diye küfrettiğinde bu iş nereye gider? Sen bunu dediğin an, evliyse karısına, bekarsa da anasına, bacısına gider. Sana küfredenleri kınıyorum. Şimdi Volkan Demirel delikanlı ya. Bu nasıl delikanlılık Volkan efendi?


Web Görünümü

Copyright 2013 © MYNET A.ޞ. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir