Carlos Bacca'nın menajerinden Galatasaray ve Beşiktaş itirafı

Carlos Bacca'nın menajerinden Galatasaray ve Beşiktaş itirafı

2017-06-16 18:32:26

Milan forması giyen Kolombiyalı golcü Carlos Bacca'nın menajerinden Türkiye itirafı. Yıldız golcünün menajeri Sergio Barilla, Bacca'ya Türkiye'den de teklifler olduğunu ancak transfer konusuyla ilgili kararı Milan'ın vereceğini belirtti. Barilla, Bacca'nın düzenli ilk 11 oynayabileceği bir takımda forma giymek istediğini söyledi.

Son zamanlarda adı Galatasaray ve Beşiktaş ile anılan Kolombiyalı futbolcu Carlos Bacca'nın menajeri Sergio Barilla, Radyospor'un Spor Kazanı programında Özgür Sancar'a özel açıklamalarda bulundu.

"Her şeyden önce şunu söylemek gerekir Bacca Milan’ın futbolcusu. 3 yıllık sözleşmesi var. Bacca hakkında açıklama hakkı Milan’da. Bu konuda kulübe bağlı olmalıyız. Bacca, bir proje için Milan’a geldi. 3 yıllık kontratı var. Bacca hakkında beni arayan birçok Avrupa kulübü var. Türkiye’den de gelen teklifler var. Ancak bu konuyla ilgili sorulara Milan yönetimi yanıt verecek."

Barilla, Carlos Bacca'nın Türkiye'den teklif alıp almadığıyla ilgili gelen soruya şu şekilde yanıt verdi:

"Bu konu da Milan’ın cevaplayacağı bir soru. Milan yönetimi ile bu konuyu görüştüm. Bana bazı şeyler söylediler. Ancak bunları burada söyleyemem, beni anlayacağınızı düşünüyorum. Milan, forvet hattına oyuncular alıyor. Ancak Bacca’nın da hala 3 yıllık kontratı var. Yönetimle bu konu hakkında görüşmelerimiz oldu ancak bunu burada paylaşamam."

"Avrupa'dan beni arayan kulüpler var..."

"Milan kulübü ile bütün bunları konuştuk. Bacca için en iyisi neyse onu yapmaya çalışacağız. Avrupa'dan beni arayan kulüpler var. Milan da forvet transferleri yapıyor. Bu transferleri gördükçe ben de bana gelen transfer aramalarını cevaplamaya başladım. Milan ile bu konuyu konuşmamız lazım. Milan Bacca’nın transferine izin verirse ben de Bacca için görüşmelere başlayacağım."

"Avrupa'da sürekli oynayabileceği..."

"Bacca 2018 Dünya Kupası’nda Kolombiya formasını daha güçlü giymek istiyor. Bunun için de Avrupa’da sürekli forma giyebileceği bir takımda oynamak istiyor."

"Galatasaray ve Beşiktaş elit takımlar arasında..."

Beşiktaş’ın Şampiyonlar Ligi’nde oynayacağını biliyoruz. Beşiktaş’la ilgili birçok bilgiyi İspanyol arkadaşım anlattı. Galatasaray da Beşiktaş da elit takımlar arasında. Türkiye’nin en iyi takımları arasındalar.


Web Görünümü

Copyright 2013 © MYNET A.ޞ. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir