SPOR

Bosna-Hersek Premier Lig Küme Düşme Turu

22.04 18:00
Sloboda Tuzla
1 - 2
GOSK Gabela
0 - 1

Finlandiya A-Gençler Ligi Şampiyonluk Turu

22.04 18:00
Lahti / YJ U20
-
PK-35 U20

İtalya Kadınlar Serie B Grup D

22.04 18:00
Latina (K)
0 - 2
Napoli (K)
0 - 0

İsrail Kadınlar Ligat Al Şampiyonluk Turu

22.04 19:00
ASA Tel Aviv (K)
-
Ironi Ramat HaSharon (K)

Finlandiya Kolmonen Helsinki Ja Uusimaa I

22.04 19:00
HJK II
-
Sexy Pöxyt

Almanya Oberliga Bayern Nord

22.04 18:00
Ammerthal
2 - 1
Amberg
0 - 0

İsveç U19 Ligi Allsvenskan Kuzey

22.04 19:00
Sollentuna U19
-
Taby U19

Finlandiya Kadınlar Ykkönen

22.04 19:00
KuFu-98 (K)
-
IK Myran (K)

Hırvatistan 3.HNL Doğu

22.04 17:00
Cepin
-
Osijek II

Avusturya Landesliga Niederösterreich

22.04 17:00
Haitzendorf
-
Ardagger

İspanya Kadınlar 1.Ulusal Lig Grup 5

22.04 17:00
Vallecas (K)
-
Tacón (K)

İspanya Kadınlar 1.Ulusal Lig Grup 7

22.04 17:00
Alhama (K)
-
CFF Maritim (K)

Macaristan NB III Nyugati

22.04 17:00
Videoton II
-
Andrashida

İspanya Kadınlar 1.Ulusal Lig Grup 4

22.04 17:00
El Naranjo (K)
-
Sporting de Huelva II (K)

İspanya Tercera Ligi Grup 2

22.04 17:00
Mosconia
2 - 1
Tuilla
0 - 0

Bulgaristan 1.Lig Küme Düşme Turu Grup A

22.04 17:00
OFK Pirin
2 - 2
Vitosha Bistritsa
1 - 1

Bosna-Hersek Premier Lig Şampiyonluk Turu

22.04 18:00
FK Sarajevo
2 - 0
Siroki Brijeg
0 - 0

Slovakya Süper Lig Şampiyonluk Grubu

22.04 18:00
526
Trencin
1 - 3
Slovan Bratislava
0 - 2

Andorra 1.Lig Küme Düşme Turu

22.04 19:00
Penya Encarnada
-
Encamp

Avusturya Landesliga Salzburg

22.04 18:00
Bramberg
-
Altenmarkt

İsveç 2.Lig Norra Götaland

22.04 18:00
FC Trollhattan
-
Torslanda IK

Fransa Ulusal Lig 3 Auvergne-Rhone-Alpes

22.04 18:00
Saint-Etienne II
-
Chamalieres

İskoçya Kadınlar Premier Lig 2

22.04 18:00
Central Girls (K)
-
Glasgow Girls (K)

Katar Veliaht Prens Kupası Yarı Final

22.04 19:00
Al Duhail SC
6 - 1
Al Gharafa
0 - 0

Brezilya Paranaense 2-2.Aşama Grup 1

22.04 21:00
Iraty
0 - 3
PSTC
80' 0 - 3

Cebelitarık Premier Lig

22.04 21:00
Glacis United
-
Lynx

Copa America Kadınlar 2.Tur

22.04 22:45
Şili (K)
-
Arjantin (K)

Bulgaristan 1.Lig Küme Düşme Turu Grup B

22.04 19:00
Dunav 2010
1 - 0
Etar Veliko Tarnovo
1 - 0

Meksika U17 Ligi Clausura

22.04 19:00
Toluca U17
-
Veracruz U17

Faroe Adaları Kadınlar Kupası Ön Eleme Turu

22.04 20:00
IF/Vikingur (K)
-
B36 (K)

Finlandiya Kolmonen Lansi-Suomen

22.04 19:15
TPK
-
Peimari United

Faroe Adaları Kadınlar 1.Ligi

22.04 19:15
HB (K)
-
KI (K)

Danimarka Süperlig Küme Düşme Turu Grup 2

22.04 19:00
538
2 Randers FC
3 - 0
SonderjyskE 2
2 - 0

Libya Premier Lig 2.Aşama Grup A

22.04 20:00
Al-Korthabea
-
Al Ahli Benghazi

Brezilya Paulista U20 1.Aşama Grup 4

22.04 20:00
Sao Paulo U20
2 - 0
Juventus U20
1 - 0

Belçika 1.Lig A Avrupa Ligi Play Off Grup B

22.04 21:00
566
4 KV Oostende
2 - 2
Beerschot-Wilrijk 3
2 - 2

Danimarka Süperlig Şampiyonluk Turu

22.04 21:00
568
1 FC Nordsjaelland
3 - 4
Brondby
1 - 3

Brezilya Paulista Seri B 1.Aşama Grup 1

22.04 21:00
Vocem
1 - 1
Osvaldo Cruz
1 - 1

Brezilya Paulista Seri B 1.Aşama Grup 2

22.04 21:00
Taquaritinga
-
Catanduvense

UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi Yarı Final

22.04 20:00
4 Chelsea (K)
1 - 3
Wolfsburg (K) 1
1 - 2