SPOR

Türkiye Bölgesel Amatör Lig Grup 3

15.12 13:00
Serhat Ardahan
1 - 3
Araklı 1961
0 - 0

Şili İkinci Lig Yükselme Turu

15.12 23:00
Iberia
-
General Velasquez

Fransız Guyanası Onur Ligi

15.12 22:00
Etoile Matoury
-
Matoury

Galler Premier Lig 1.Aşama

15.12 22:00
Newtown
-
Llandudno FC

Guatemala Ulusal Lig Apertura Final

15.12 23:00
Guastatoya
-
CSD Comunicaciones

İngiltere FA Trophy 1.Tur

15.12 18:00
Barnet
3 - 2
Bath City
3 - 1
15.12 18:00
Carshalton Athletic
1 - 0
Dorking Wanderers
0 - 0
15.12 18:00
AFC Telford United
4 - 3
Farsley AFC
1 - 0
15.12 18:00
Barrow
1 - 2
Halifax Town
0 - 1
15.12 18:00
Hereford FC
2 - 1
Billericay Town
1 - 1
15.12 18:00
Workington
0 - 0
Ramsbottom United
0 - 0
15.12 18:00
Chesterfield
5 - 1
Basford United
2 - 0
15.12 18:00
Brackley Town
4 - 2
Hayes & Yeading
0 - 0
15.12 18:00
Truro City
4 - 0
Weston-super-Mare
2 - 0
15.12 18:00
Spennymoor Town
4 - 0
Barwell
1 - 0
15.12 18:00
Wrexham
3 - 0
Boston United
3 - 0
15.12 18:00
AFC Fylde
5 - 1
Stratford Town
3 - 0
15.12 18:00
Ebbsfleet United
0 - 1
Dagenham & Redbridge
0 - 1
15.12 18:00
Dover Athletic
2 - 2
Havant & Waterlooville
0 - 1
15.12 18:00
Maidenhead United
0 - 1
Oxford City
0 - 1
15.12 18:00
Wingate & Finchley
2 - 0
Dulwich Hamlet
1 - 0
15.12 18:00
Weymouth
0 - 0
Needham Market
15.12 18:00
Hemel Hempstead Town
2 - 1
Eastleigh
0 - 0
15.12 18:00
Eastbourne Borough
0 - 4
Dorchester Town
0 - 1
15.12 18:00
Southport
0 - 1
Solihull Moors
0 - 0
15.12 18:00
Altrincham
0 - 1
Stockport County
0 - 1
15.12 18:00
Harrogate Town
2 - 1
York City
1 - 1
15.12 18:00
Salford City
0 - 0
Gateshead
15.12 18:00
Leyton Orient
4 - 0
Beaconsfield SYCOB
1 - 0
15.12 18:00
Boreham Wood
3 - 1
Torquay United
0 - 0
15.12 18:00
Salisbury
0 - 0
Braintree Town
15.12 18:00
Bromley
2 - 1
Sutton United
0 - 1
15.12 18:00
Woking
1 - 1
Maidstone United
0 - 0
15.12 18:00
Aldershot Town
3 - 3
Bedford Town
2 - 1
15.12 18:00
Biggleswade Town
2 - 1
Wealdstone
1 - 1
15.12 17:00
Leamington
0 - 1
Hartlepool United
0 - 0

Mauritius Mauritius Ligi

15.12 19:00
Savanne
-
ASVP

Türkiye Bölgesel Amatör Lig Grup 10

15.12 02:00
Yeşil Bursa
0 - 3
Beylerbeyi
0 - 0